Şenay Lambaoğlu ‘Gel Yan’ İle Yaza Merhaba Diyor

Memleket caz ve alternatif pop sahnesinde üretkenliği ve güçlü yorumu ile dikkat çeken Şenay Lambaoğlu, usta aranjör Genco Arı ile iş birliklerinin ürünü yeni şarkısı ‘Gel Yan’ı, Ada Müzik etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sundu.

Latin ritimlerinden esinlenerek oluşan yapısı ve kıpır kıpır pozitif havası ile yaza merhaba diyen şarkının sözleri ve müziği Şenay Lambaoğlu imzası taşırken, prodüktörlüğünü Genco Arı üstleniyor.

Şarkı ikilinin ortaklıklarını pekiştirdiği ‘Bilirim’, ‘Çiçekli Perdeler’ ve ‘Sis’, ‘Uzun Hikaye’, ‘Hava Kararınca’ ve ‘Böyle Nasıl Yaşanır?’ parçalarından sonra albümün yedinci şarkısı olarak 28 Nisan’da dinleyiciyle buluştu.

Son projelerinde yeni nesil müzik akımlarına yakınlığı ile adından söz ettiren Şenay Lambaoğlu, bu süreci zenginleştirerek, “Gel Yan” ile kariyerine farklı bir soluk getiriyor. Şarkının kapak fotoğrafı Muhsin Akgün, tasarımı ise Melek Bocoğlu imzası taşıyor.

Düzenleme ve mix-mastering işlemlerinin yanı sıra tuşlu çalgılar, bas gitar ve davulda da Genco Arı’nın yer aldığı şarkıda trompette Tolga Bilgin, perküsyonda ise Onur Nar ismini görüyoruz.

tr_TRTurkish