Selin Sümbültepe’den Beklenen Ahmet Kaya “Gel Hadi Gel” Yorumu

Sosyal medya platformlarında akustik canlı performansları ile adından sıkça söz ettiren genç sanatçı Selin Sümbültepe, yaptığı duygusal Ahmet Kaya yorumuyla müzik dünyasında büyük yankı uyandırıyor.

Sıcak, samimi ve etkileyici sesiyle hem şarkının orijinaline sadık kalarak hem de kendi özgün yorumunu ekleyerek dikkatleri üzerine çeken Selin Sümbültepe, şimdi ise merakla beklenen yeni şarkısı “Gel Hadi Gel” ile müzikseverlerin karşısına çıkıyor.

Kendi müzikal dokunuşlarıyla harmanlayarak, şarkının zamansız güzelliğini daha da derinleştiren Selin Sümbültepe, bu parçanın yeniden doğuşunu kendi enerjisiyle birleştirerek, şarkının gücünü yeniden keşfetmeye davet ediyor.

Her bir notasında müzikseverlerin kalplerine dokunacak olan şarkının düzenlemesi Bora Çifterler’e, klip yönetmenliği Taha Balta’ya, fotoğraf çekimleri ise Dilan Bozyel’e ait.

Selin Sümbültepe’nin duygusal ve etkileyici yorumuyla viral olan Ahmet Kaya yorumu “Gel Hadi Gel”, 15 Mart Cuma günü tüm dijital platformlarda yerini aldı.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

tr_TRTurkish