Scott Stapp Gelecek Solo Albümünü Yeni Şarkı “What I Deserve” ile Duyurdu

Scott Stapp dördüncü solo albümü “Higher Power”ın 15 Mart’ta Napalm Records aracılığıyla dinleyiciyle buluşacağını duyurdu.

Creed’in solisti ayrıca daha önce yayımlanan albümün isim parçasını takip eden ve gitarist Yiannis Papadopoulos’un da yer aldığı yeni single “What I Deserve “ü de paylaştı.

Stapp şarkıyla ilgili olarak basın açıklamasında, “Hepimiz verdiğimizi geri isteriz” diyor. ‘What I Deserve’ iki insanın bireysel olarak kim olduklarını anlamaları ve her birinin tam olarak ne istediklerini, neye ihtiyaç duyduklarını ve neyi hak ettiklerini ifade edebilecekleri bir yere gelmeleriyle ilgili. Şarkıdaki ikilik, her iki tarafın da aynı şeyi ifade etmesi ve diğerinin hatalarını anlamaya başlamasıdır.”

Bu şarkı hem suçluyu hem de masumu savunuyor; Yiannis’in gitar solosu kaotik bir kurtuluş arayışını ve tutkulu bir kapanışın destansı salıverilişini dile getiren bir ses.”

Gitarist Papadopoulos, Marti Frederiksen ve Scott Stevens’ın yapımcılığını üstlendiği ve Stapp’in ortak prodüktörlüğünü yaptığı Higher Power’da üç parçada yer alıyor.

Stapp basın açıklamasında “Higher Power, tetiklenmiş ama nahif bir meydan okuma ile hiç bitmeyen sonuçlardan doğdu” diyor. “Hayat dediğimiz bu deneyde insan olmanın gerçekleri ve farkındalıkları – karanlıkta umuda tutunarak ışığı beklemek.”

Aşağıda yeni şarkı “What I Deserve” parçasını dinleyebilir, albüm şarkı listesi ve kapak görselini görebilirsiniz.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Scott Stapp “Higher Power” şarkı listesi:

01. Higher Power

02. Deadman’s Trigger

03. When Love Is Not Enough

04. What I Deserve (feat. Yiannis Papadopoulos)

05. If These Walls Could Talk (feat. Dorothy)

06. Black Butterfly

07. Quicksand (feat. Yiannis Papadopoulos)

08. You’re Not Alone

09. Dancing in the Rain (feat. Yiannis Papadopoulos)

10. Weight of the World

consequence.net

tr_TRTurkish