Rupert Angeleyes Yaklaşan Albümü ‘Pillow Talk’tan Yeni Şarkı ‘In the Light” ile Huzurlarınızda

Rupert Angeleyes, ‘Pillow Talk’ isimli albümü yaklaşırken yeni şarkı ‘In the Light’ ile albümün en yeni önizlemesini sunuyor.

Minneapolis merkezli sanatçı Rupert Angeleyes’in 20 Nisan’da dinleyiciyle buluşacak yeni uzunçaları Pillow Talk’ta tatlı, kucaklayan bir psych rock atmosferi şurup gibi akıyor. Bu rüya gibi 7 parçalık albümün kaydı için Rupert bir “Kevin Parker” taklidi yaptı ve enstrümanların %90’ını kendisi çaldı.

Daha önce Sleeping in the Aviary (en popüler parçalarının arkasındaki söz yazarı olarak), Joey Joey Michaels ve Hot Freaks gibi gruplarla iş birliği yapan Los Angeles sakini Rupert Angeleyes, fısıltılı Fransız melodileri ve her zaman seksi saksafon katmanları içeren bu üçüncü albümüyle kendi sesini ve giderek kıvamını yakalayan soundunu istikrarlı bir şekilde geliştirip sıcak bir şekilde servis ediyor.

Rupert, yaklaşan albüm ‘Pillow Talk’un arkasındaki temayı açıklarken “20’li yaşlarımın çoğunu uzun süreli bir ilişki içinde geçirdim ve sevildiğimi ya da takdir edildiğimi hissetmekte zorluk çektim” diyor.

2017-2020 yılları arasında bencilce egomla deneyler yaptım. Birinin beni çekici bulup bulmadığını görmek istedim. Bunun yüzeysel olduğunu biliyordum – yabancılarla sohbet etmek. Ancak yine de onaylanmak istiyordum. Yaratıcılık gibi, bilinmeyen sulara girmek, tepki vermek ve olanlardan bir şeyler öğrenmek önemlidir. Keşfetmek için. Bu şarkı koleksiyonu kendimi ve yaşadığım çeşitli ilişkileri anlama çabasıdır.”

Rupert, “In The Light” şarkısının klibi için Los Angel’daki eski mahallesi Montecito Heights’ta müzisyen/yönetmen Jimmy Whispers ile iş birliği yaptı.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Rupert Angeleyes, photo credit Preston Holm & Emma Lean

tr_TRTurkish