Richie Sambora, Bon Jovi ile Yeniden Birleşme İhtimalini Yok Saymadı: “Bu Bir Olasılık”

Richie Sambora, gelecek yıl Glastonbury festivalinde sahne almak için Bon Jovi ile yeniden bir araya gelmesinin bir “olasılık” olduğunu söyledi.

Sambora 7 Kasım Pazartesi günü Londra’da, The Music Industry Trust Awards’ın kırmızı halısında Metro ile konuşurken eski grup arkadaşlarıyla olası bir iş birliğine değindi. Önümüzdeki yaz Glastonbury festivalinde sahne almak için Bon Jovi ile tekrar bir araya gelme ihtimali sorulduğunda Sambora, yüzünde bir gülümseme ile, “Bu bir olasılık. Biraz konuşuyoruz” dedi.

Sambora, iki yıl önce People dergisine verdiği bir röportajda 2013’te Bon Jovi’den ayrılması konusundaki tartışmalı kararıyla ilgili olarak, şimdi 25 yaşında olan kızı Ava ile daha fazla zaman geçirmek istediğini, bunun aile için psikolojik bir bakım zamanı olduğunu söylemişti.

Bon Jovi’ye 1983’te katılan ve takip eden otuz yılda grubun ikonik hit şarkılarının çoğunun ortak yazarlığını yapan Sambora, Mart 2013’te “Because We Can” turnesinden önce ayrıldığından beri grupla tam bir gösteri yapmadı. Sambora, 2018’de Rock and Roll Hall of Fame katılım töreninde Bon Jovi ile yalnızca “Livin’ On A Prayer”, “You Give Love A Bad Name” ve “It’s My Life” performanslarıyla tekrar bir araya geldi.

tr_TRTurkish