Punk Sahnesinin Yıldız İsimlerinin Bir Araya Geldiği The Crew’dan İlk Şarkı “One Voice”

Punk sahnesinin yıldız isimlerinin güçlerini birleştirdiği The Crew, heyecan verici ilk single’ı “One Voice”u paylaştı.

Rancid’den şarkıcı / gitarist Tim Armstrong ve basçı Matt Freeman, Pennywise’dan gitarist Fletcher Dragge ve davulcu Byron McMackin ile Suicidal Tendencies vokalisti Mike Muir’den meydana gelen grubun bu ilk şarkısından elde edilecek gelir, çocuklara ve eğitimcilere müzik enstrümanları sağlayan bir program olan Musack’e fayda sağlayacak.

Tim Armstrong, Mike Muir ve Matt Freeman ile iş birliği yapmanın harika bir deneyim olduğunu belirten gitarist Fletcher Dragge, “Byron ve benim birkaç yıldır ortalıkta duran bir “One Voice” demosu vardı ve yeni bir hayat soluması için gemiye birkaç eski arkadaş kazandırmanın harika olacağını düşündüm” diyor ve ekliyor, “Bu adamların bu şarkıda kendi kişisel markalarını ortaya koymalarını izlemek şaşırtıcı değildi. Musack’a gelirleri bağışlayabilmek de oldukça harika hissettiriyor.”

Single, Epitaph Records aracılığıyla dijital olarak ve Stay Free Recordings aracılığıyla 7 inçlik plak formatıyla piyasaya sürülecek. B yüzünde ise Musack’ın genç rock’çılarından Navajo bölgesinden iki genç kız olan Rippy ve Sillyettes’in, öldürülen arkadaşları hakkında yazdıkları “One in A Million” isimli bir şarkısı yer alacak.

tr_TRTurkish