PJ Harvey Yeni Müzikler Üzerinde Çalıştığını Düşündüren Fotoğraflar Paylaştı

PJ Harvey, en son sosyal medya gönderisinin akla getirdiği kadarıyla stüdyoya yeni müzik üzerinde çalışıyor gibi görünüyor.

Stüdyoda Steve Gullick tarafından çekilen üç fotoğrafta Harvey gitar çalıyor, gitar pedallarına ayar çekiyor ve mikrofon sehpasının önünde oturuyor.

Harvey’in son albümü 2016 tarihli ‘The Hope Six Demolition Project’ olmuş, 2019’da ise Ivo Van Hove’un yönettiği ve Lily James ile Gillian Anderson’ın başrollerini paylaştığı ‘All About Eve’ oyununun tüm müziklerini bestelemişti.

Harvey’in diskografisi, son iki yılda UMC/Island ve Beggars tarafından son iki yılda kariyerini taçlandırmayı, evrimine kapsamlı ve heyecan verici bir bakış sağlamayı amaçlayan bir yeniden yayın kampanyasıyla dinleyiciyle buluştu.

Yeniden baskıları arasında ‘Dry’, ‘Rid Of Me’, ‘To Bring Your Love’, ‘Stories From The City’, ‘Is This Desire?’, ‘Let England Shake’ ve John Parish ile ikinci ortak albümleri ‘A Woman A Man Walked By’ yer aldı.

Diskografide yeniden basılması planlanan bir sonraki albüm 2016’nın ‘The Hope Six Demolition Project’i 11 Mart’ta piyasaya sürülecek.

Nme.com

tr_TRTurkish