Pınar Azizoğlu Yeni Şarkısı “Kötüyüz Artık!” ile Sesini Yükseltiyor

Pınar Azizoğlu, söz ve müziği kendisine ait olan beşinci single’ı “Kötüyüz Artık!” ile oldukça cüretkâr ve kendinden emin bir adım daha atıyor.

İlk single’ı “Anka”yı 2021 Ağustos’ta yayımlayan son dönem memleket rock sahnesinin güçlü kadın vokallerinden Pınar Azizoğlu, “Hiç” isimli ikinci single’ından sonra, son çalışmaları “Soy Kalbini Şeytanlarından” ve “Nasıl Bi’ Şey Bu?” ile diskografisini cesur bir şekilde taçlandırdı.

Daha ilk çalışmalarıyla dikkat çekmeyi başaran sanatçı, kariyerinin en iyi ve en güçlü şarkılarını arka arkaya dinleyiciyle buluşturmaya devam ediyor.

“Kötüyüz Artık!”; bilinen bütün hikayelerin, anlatılan tüm masalların ve efsanelerin sonlarının aksine, aslında olan biten her şeyin kötü bir sona bağlanmasından doğan bir gücü ve adımları yere sağlam basan bir cesareti anlatarak, her saniyesinde dinleyiciyi yükselterek bunu hissettirmeyi hedefliyor.

Pınar Azizoğlu, farklı tarzı ve şarkı sözü yazarlığını birleştirerek, ses getirmekte oldukça kararlı bir çizgide ilerliyor. Yeni şarkı “Kötüyüz Artık!” da sound olarak hayli kuvvetli müzikal dokusunun yanı sıra sözleri ve beste yapısı bakımından da müzisyenin kariyerindeki en iyi sıçramalarından biri olmaya aday.

Kapak Fotoğrafı: Gizem Kandemir

tr_TRTurkish