Pınar Azizoğlu Yeni Şarkısı “Kır Kalbimi” ile Yıla Veda Ediyor

Türk rock müziği’nin yeni ve güçlü seslerinden Pınar Azizoğlu altıncı teklisi “Kır Kalbimi” İle 2023’e veda ederken yılın son vurgununu yapmaya hazırlanıyor.

İlk single’ı “Anka”yı 2021 Ağustos ayında yayımlayan Pınar Azizoğlu, “Hiç” isimli ikinci single’ından sonra, son çalışmaları “Soy Kalbini Şeytanlarından”, “Nasıl Bi’ Şey Bu?” ve “Kötüyüz Artık!” ile devam ederek diskografisini cesur bir şekilde taçlandırdı.

Daha ilk çalışmalarıyla dikkat çekmeyi başaran sanatçı, kariyerinin en iyi ve en güçlü şarkılarını arka arkaya yayımlamaya devam ediyor. Sanatçı, son dönemin ilgi çeken ve farklı tarzıyla şarkı sözü yazarlığını birleştirerek, ses getirmekte oldukça kararlı bir çizgide ilerliyor.

“Kır Kalbimi” 2023’e veda ederken tam da kış aylarının melankolisine uygun bir seyirde ve sanatçının sesini daha da güçlü ve ön planda duyabileceğimiz bir ustalıkla işlendiğini daha ilk saniyelerinde bile kanıtlıyor.

Sanatçının yeni single’ında da sound oldukça kuvvetli, yanı sıra sözler ve müzik sanatçının kariyerinde, melankolinin de bünyesinde güçlü bir yere sahip olduğunu ve bunu sunmakta yine oldukça rahat ve cüretkâr olduğunu gösteriyor.

Pınar Azizoğlu’nun, sözleri ve müziği yine kendisine ait olan altıncı teklisi “Kır Kalbimi”, 22 Aralık 2023’te dinleyicileriyle buluştu.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

tr_TRTurkish