Perdenin Ardındakiler ve Beyza Başak’tan Sürpriz Düet! “Ruhum Girdi Bir Çıkmaza” Yayında

 Türkiye’nin en çok dinlenen sanatçıları arasında yer alan alternatif pop ikilisi Perdenin Ardındakiler, Beyza Başak ile seslendirdikleri “Ruhum Girdi Bir Çıkmaza” adlı yeni şarkılarını müzikseverlerin beğenisine sundu.

İki aşığın yüzleşmesini anlatan şarkının teması, zamanında söylenmeye cesaret edilememiş bazı şeyler ve bunun yarattığı yarım kalmışlık duygusuna odaklanıyor. Şarkının sözleri Doruk Ereşter, müziği Direnç Kaçmaz ve mastering’i ise Niklas Neumann imzası taşıyor.

Günümüz müzik akımının önemli temsilcileri arasında her çalışmasıyla dinleyici kitlesini yukarı taşıyan Perdenin Ardındakiler, Beyza Başak ile yayımladıkları şarkıları için şu ifadeleri kullanıyor; ‘’Şarkımız iki aşığın son kez, baskı altında kalmadan birbirlerinin yüzlerine karşı içlerinden geçenleri anlatıyor.’’

Yarattıkları dünya ile milyonlara ulaşan Perdenin Ardındakiler, Türkiye’nin dört bir yanında verdiği konserler ve kaydettiği şarkılarla müzik dünyasının üretken ve yetenekli isimleri arasında zirvede yer alıyor. Ankara’yla Bozuşuruz, Beni Kendinden Kurtar, Kalbinde Birileri Var, Her Gece ve Uzaklara Savrulalım gibi şarkılarla müzikal kimliklerini oluşturan Perdenin Ardındakiler, birbiri arkasına çıkardığı duygusal ve derin şarkılarla dikkatleri üzerine çekmeyi sürdürüyor. 2017 yılında Ankara’da Doruk Ereşter ve Direnç Kaçmaz tarafından kurulan müzik ikilisi Perdenin Ardındakiler, notalara bürünmüş kötü sonlu insan hikayelerini müzikseverlere aktarıyor.

Perdenin Ardındakiler’in Beyza Başak ile seslendirdiği yeni şarkısı Ruhum Girdi Bir Çıkmaza, 19 Ocak Cuma günü itibariyle tüm dijital müzik platformlarında yerini aldı.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

What's your reaction?

tr_TRTurkish