Pelin Alios’un Yalnızlık Duygusuna Teslimiyeti İşlediği “Bırak Kendini Suya” Yayında

Müzik yolculuğunda attığı adımları ve içinden geçtiği duyguları şarkılarıyla ele alan Pelin Alios, ‘İçimdeki Çocuk’ şarkısının ardından yalnızlık duygusuna teslimiyetini işlediği ‘Bırak Kendini Suya’yı Garaj Müzik etiketiyle yayımladı.

Pelin Alios şarkının derinlerinde yatanları şu ifadelerle paylaşıyor:

Bu evrende hepimiz doğum ve ölüm anında yalnız ama aynı zamanda da hep birlikteyiz, tıpkı aynı yöne akan bir suyun akışında birlikte akan damlalar gibi. Ben hayallerimi erteledikçe, biri gelsin, bir şey olsun ve hayatım değişsin diye durdukça etrafım kalabalık da olsa içsel bir yalnızlık hissi seslendi bana. Bu yüzden çocukluğumdan beri şarkılar yazsam da insanlardan en sakladığım hayal dünyamın kahramanları oldu “şarkılarım”. Bu şarkı bana yalnız bıraktığım Pelin’i buldurdu ve yaşam akışına teslim etti. Umarım sizde dinlerken suyun akışına kendinizi bırakır ve yalnızlığınızı seversiniz.”

Söz ve müziği Pelin Alios’a ait olan “Bırak Kendini Suya”nın aranjesi Çağatay Azad, vokal kayıt ve editi Kaan Arslan’a, mix-masteringi Ufuk Kevser’e ait.  Yönetmen koltuğunda Derya Mansur’un yer aldığı klibin oyuncuları, dans terapistiyle çalışarak hepimizin hayatta ve ilişkilerde yaşadığı yalnızlık duygusunu ekrana taşıdı.İki ayrı gün ve iki ayrı mekanda çekilen klibin başrollerinde Elçin Biçer ve Can Cecikoğlu oynuyor.

tr_TRTurkish