Park’ta Rock Konserleri Nekropsi ile Coşkuyu Zirveye Taşıyor

14 yıldır İstanbul’da rock müziğin kalesi haline gelen KüçükÇiftlik Park’ta, rock müzik dünyasına yeni bir soluk kazandıran 100% Müzik Sunar: Park’ta Rock konserleri, progresif rock sahnesinin en nadide ve kült grubu Nekropsi konseriyle devam ediyor!

Unutulmaz sahne performanslarıyla iz bırakan, kalabalık ve renkli bir dinleyici kitlesine sahip olan Nekropsi’nin Erciyes Şokta, Baba, Foklar, Yok Var, Dedikodu gibi hep bir ağızdan eşlik edilen şarkıları ve soluksuz çaldıkları enstrümantal parçaları 27 Ağustos Cumartesi akşamı İstanbullularla buluşacak.

Yüzdeyüz Müzik katkıları ve URU organizasyonuyla düzenlenen konserin biletleri Biletix’te!

Progresif ve deneysel müziğin ülkemizdeki önde gelen temsilcilerinden Nekropsi, yayımladığı albümler ve teklilerle, grup üyelerinin enstrüman hakimiyeti, doğaçlamaları ve sürprizlerle dolu sahnesiyle yurtiçi ve yurtdışında geniş bir dinleyici kitlesine sahip. Nekropsi’nin 1996 yılında yayımladığı ilk albümü Mi Kubbesi’ni 2007’de Sayı 2, 2009’da 1998, 2013’te Aylık albümleri izledi. 2018 yılında Sekizler ve Ta Ta Du, 2019’da Dedikodu teklilerini yayınlayan grup, 2020’de ise Helezon adlı tekliyi sevenleriyle paylaştı.

Nekropsi, gitarlar ve vokallerde Cem Ömeroğlu ve Gökhan Goralı, davullar ve vokallerde Cevdet Erek, bas gitar ve vokallerde ise Kerem Tüzün’den oluşan kadrosuyla 27 Ağustos Cumartesi akşamı, KüçükÇiftlik Park’ta heyecanla beklenen canlı performanslarından birini sergileyecek. Sahnedeki performanslarıyla kendilerinden sıkça söz ettiren grup, yeni şarkılarının yanı sıra uzun zamandır çalmadıkları parçalar ve grubun solo projelerinden kesitlerle sahnede olacak.

tr_TRTurkish