Ozzy Osbourne’un “Under The Graveyard” Videosu Huzurlarınızda

Ozzy Osbourne’un geçtiğmiz Kasım ayı başında paylaşılan ve yaklaşmakta olan yeni albümü “Ordinary Man”den çıkan ilk kayıt olan “Under The Graveyard” için çekilen video yayında.

Şarkının yönetmen koltuğunda ise Ozzy’nin daha önce “Let Me Hear You Scream” ve “Gets Me Through” videolarında da çalıştığı Jonas Akerlund yer alıyor.

Peki, Akerlund’u başka nerelerden tanıyoruz.

Bilhassa geçtiğimiz yıl sıklıkla gündeme gelen Lords of Chaos filminin yönetmeni olarak adını telaffuz ettiğimiz İsveçli yönetmene, black metal sahnesinin mühim topluluğu Bathory’nin ilk dönem davulcusu olmasının yanı sıra Metallica, The Prodigy, Beyonce, Madonna, The Smashing Pumpkins, Satyricon, Roxette, U2, Rammstein ve The Rolling Stones gibi birçok farklı türden ismin müzik videolarından da aşina olmak mümkün.

Los Angeles’ta çekilen ve 1970’lerin sonlarında Ozzy’nin solo kariyerinin başlarına doğru dramatik bir yolculuğa çıktığımız yarı-otobiyografik videoda Ozzy Osbourne’u Val Kilmer’in oğlu Jack Kilmer, Sharon Osbourne’u ise Jessica Barden canlandırıyor.

Ozzy yine geçtiğimiz ay, gitarda Slash’in yer aldığı ve albümden çıkan ikinci şarkı olan “Straight to Hell”i dinleyiciyle paylaşmıştı.

2020’nin başlarında Epic Records etiketiyle yayımlanacak yeni Ozzy Osbourne albümü, bas gitarda Guns N’ Roses’dan Duff McKagan, davulda Red Hot Chili Peppers’dan Chad Smith ve gitarda yapımcı Andrew Watt’ın katıldığı güçlü bir kadroyla Los Angeles’ta kaydedildi.

Jonas Akerlund imzalı“Under The Graveyard” videosu hemen burada.

What's your reaction?

tr_TRTurkish