Ozzy Osbourne’un “Straight to Hell” Klibi Yayında

Metal sahnesinin karanlıklar prensi Ozzy Osbourne’un, yakında çıkacak albümü “Ordinary Man”ın ikinci single’ı “Straight to Hell”in videosu yayında.

Slash’ın konuk müzisyen olarak yer aldığı “Straight to Hell” Kasım ayında, albümün ilk single’ı “Under the Graveyard”ın ardından yayına sürülen ikinci şarkı olmuştu.

Bas gitarda Guns N’ Roses’dan Duff McKagan, davulda Red Hot Chili Peppers’dan Chad Smith ve gitarda yapımcı Andrew Watt’ın katıldığı güçlü bir kadroyla Los Angeles’ta kaydedilen ve Epic Records etiketiyle yayımlanacak albümün ise, 2020’nin başlarında yayında olacağı ön görülüyor.

Geçtiğimiz ay, gelecek albümden çıkan ilk şarkı olan “Under The Graveyard”ın, yönetmenliğini Jonas Åkerlund’un yaptığı klibi yayımlanmış ve izleyiciy 1970’lerin sonlarına, Ozzy’nin solo kariyerinin başlarına doğru dramatik bir yolculuğa çıkaran yarı-otobiyografik çalışma büyük ilgi çekmişti.

Şimdi ise Ozzy’nin, kendini protestocularla çevik kuvvet polisi arasındaki çatışmaların içinde bulduğu “Straight to Hell” videosuna göz atıyoruz.

tr_TRTurkish