Ozzy Osbourne’dan Elton John Katılımlı Yeni Şarkı “Ordinary Man”

Metal sahnesinin karanlıklar prensi Ozzy Osbourne’un, adım adım yaklaşan albümü “Ordinary Man”in 21 Şubat’ta piyasaya sürüleceği duyuruldu.

Duyuruyla eş zamanlı olarak da Elton John’un eşlik ettiği albümün isim şarkısı yayına sürüldü.

“Ordinary Man”, bugüne dek albümden çıkan “Under the Graveyard” ve “Straight to Hell” şarkılarını takiben yayımlanan üçüncü kayıt oluyor.

Ozzy yeni şarkıyla ilgili olarak, “Ordinary Man’i yazarken eski bir Elton John şarkısını hatırlattı ve Sharon’a ‘şarkıyı söyleyip söylemeyeceğini merak ediyorum?’ dedim. Sorduk, kabul etti ve şarkıyı söyleyip piyano çaldık” sözleriyle şarkının ortaya çıkışını özetliyor.

Ayrıca, albümün kayıt süreci hakkında da “İlk Black Sabbath albümünden bu yana yapmadığım gibi hızlı bir şekilde kaydettik. Bu gerçekten zevk aldığım farklı bir süreç oldu” ifadelerini kullanıyor.

Epic Records etiketiyle yayımlanacak yeni Ozzy Osbourne albümü, bas gitarda Guns N’ Roses’dan Duff McKagan, davulda Red Hot Chili Peppers’dan Chad Smith ve gitarda yapımcı Andrew Watt’ın katıldığı güçlü bir kadroyla Los Angeles’ta kaydedildi.

“Straight to Hell” şarkısında Slash, “Ordinary Man”de ise Elton John’un katılımlarının yanı sıra son dönemin öne çıkan hip-hop şarkıcısı Post Malone ve Rage Against The Machine gitaristi Tom Morello albümde yer alan diğer isimler.

Aşağıda, yeni şarkı “Ordinary Man” ve kapak görselini bulabilirsiniz.

tr_TRTurkish