Ozzy Osbourne ve Lemmy Kilmister Düeti “Hellraiser”ın Yeni Versiyonunda

Ozzy Osbourne, Motörhead efsanesi Lemmy Kilmister ile düet yaptıkları “Hellraiser” şarkısının yeni versiyonunu paylaştı.

Şarkı, Ozzy’nin 17 Eylül Cuma günü çıkacak olan “No More Tears” albümünün 30. yıl dönüm genişletilmiş yeniden baskısında yer alacak.

“Hellraiser”, “Mama, I’m Coming Home”, “Desire” ve “I Don’t Want to Change the World” ile beraber Ozzy ve Lemmy’nin No More Tears albümü için birlikte yazdığı dört şarkıdan biriydi. Motörhead daha sonra kendi “Hellraiser” versiyonunu kaydetti ve 1992 tarihli albümleri “March ör Die”den bir single olarak yayımladı.

Yeni versiyon, Lemmy’nin 1992’deki vokal kaydını orijinal No More Tears albüm versiyonundaki Ozzy’nin vokalleriyle birleştirerek iki ikonik sesi tek bir kayıtta bir araya getiriyor. Ozzy’nin açıkladığı gibi, yeni düet, 2015 yılında vefat eden yakın arkadaşına bir övgü olarak tasarlandı.

“No More Tears”, Ozzy’nin kariyerinde önemli bir zirveydi ve şarkıcının gitarist Zakk Wylde ile birlikte çıkardığı ikinci albümüydü. Albüm, başlık şarkısının yanı sıra “Mama, I’m Coming Home” baladıyla da dörtlü platin sertifikayla taçlandırılarak 90’lı yıllarda Ozzy’nin sesini duyurduğu en önemli çalışma olmuştu.

What's your reaction?

tr_TRTurkish