Özel Otobüsüyle Seyircisi Neredeyse Oraya Giden Bir Metal Grubu: Hemorage

Bir San Francisco Bay Area metal grubu, sadece kulüplerde çalmakla yetinmeyip tam anlamıyla yollara düşüyor ve seyircisi neredeyse oraya gidiyor.

Crossover punk/metal grubu Hemorage, sürpriz performanslarla turistik yerlere ve metal şovlarına ulaşmak için kendilerine bir otobüs alıp amaçlarını uygulamaya geçmiş.

Hemorage, tişört ve benzeri ürünleriyle donattıkları otobüsleriyle San Francisco’dan Oakland’a oradan Santa Cruz’a kadar gidip şartların elverdiği yerlerde müzik yapmışlar.

Grup 2021’de, bir Korn ve System of a Down gösterisinden önce Oracle Arena otoparkında, Mastodon ve Opeth hayranları için Fox Theatre’ın dışında, Metallica konseri öncesi Chase Center’ın dışında ve metal hayranlarının toplandığı birçok başka yerde çalarak ilgi çekmeyi başarmış.

Ekip 2022’de zaman kaybetmiyor ve şehirdeki turistik yerlere ulaşmak için otobüse bindiler bile.

Grup bir etkinliği sırasında, “Hard Rock Cafe’nin önündeki Pier 39’a yanaştık” diye yazıyor. “Bir kalabalık oluşturmaya başlıyoruz ve güvenlik görevlisi setin yarısında gelip güç kaynağımızın nerede olduğunu buldu ve fişini çekti. İnsanlar hayal kırıklığına uğradılar ve onu yuhalamaya başladılar. Telsizden diğer güvenlik görevlilerini aradı ve onlar da çektiler ama sonunda çıkartma istediler.”

Grubu daha yakından tanımak için Bandcamp hesabından müziklerine kulak verebilirsiniz.

loudwire.com

tr_TRTurkish