Nilüfer Müzik Festivali Perdelerini 4. Kez Açıyor

Nilüfer Müzik Festivali 2015 yılında başladı ve o günden beri durdurulamıyor.

Türkiye’de müziğin ve eğlencenin “butik” adresi olarak öne çıkan festival, bu yıl da unutulmaz bir festival deneyimi için müzikseverleri bir araya getiriyor.

Bursa Balat Atatürk Ormanı’nda 6-7-8 Eylül 2019 tarihlerinde dünyanın dört bir yanından gelen onlarca müzisyen, gün boyunca bitmeyen sahne performansları, kamp keyfi, sayısız yeni arkadaş, sınırsız eğlence, bol güneş, spor aktiviteleri, interaktif oyunlar ve daha fazla müzik.

Resim

2015’teki ilk yılında Nilüfer Müzik Festivali 20.000’den fazla festival katılımcısının satın aldıkları biletleriyle yerli, organik ve dayanıklı tohumların çimlendirilmek üzere üretildiği Yerel Tohum Kütüphanesi’ne bağışta bulunuldu.

Organik yaşamın sonraki nesillere ulaşması için büyük bir sorumluluk üstlenildi ve Nilüfer Müzik Festivali her yıl yeni sosyal sorumluluk projeleri ile bu serüvene devam etmekte.

Türkiye’nin en büyük, en renkli ve en geyikli festivali!

4 gün, 100.000 ziyaretçi, 60’tan fazla sahne gösterisi ile eğlence, barış, arkadaşlık ve günlük hayatın sıradanlığından uzaklaşmak için ihtiyacınız olan her şey ve dahası Nilüfer Müzik Festivali 2019‘da müzikseverleri bekliyor.

Resim
tr_TRTurkish