Nightwish Solisti Floor Jansen’den Albüm Yayını Öncesi Yeni Single: “My Paragon” Yayında

Senfonik metal grubu Nightwish’in solisti Floor Jansen, beklenen albümünün yayınına günler kala yeni solo single’ı “My Paragon”u yayımladı. Jansen’in ilk solo albümü olacak “Paragon” 24 Mart’ta dinleyiciyle buluşacak.

“’My Paragon’, ilk solo albümüm Paragon’un son teklisi ve ilk şarkısı” diyen Jansen şarkının klibiyle ilgili ise şöyle diyor, “Benim iki genç versiyonuma hazır olun – bir çocuk ve bir genç.”

Albüm, Hollandalı şarkıcının etkileyici vokal yetenekleri ve güçlü sesini, kariyerine yayılan soundlardan etkiler taşıyan pop esintili parçalar ve duygusal baladlardan oluşan çeşitli bir koleksiyonda dinleme imkânı sunuyor.

Floor şöyle diyor: “Yaklaşan solo albümümün ilk parçası olan ‘My Paragon’u paylaşmaktan heyecan duyuyorum. Bu şarkı, Mart 2020’de ilk piyano fikirlerimle başlayan uzun bir yolculuğun sonunu işaret ediyor. ‘My Paragon’, 2008’de NORTHWARD projem için ‘Paragon’ adlı bir şarkı yazdığımdan beri bir sanatçı olarak gelişimimin bir yansıması.”

Sözler bize duraklamamızı, başarılarımızı takdir etmemizi ve dönüştüğümüz kişiyle gurur duymamızı hatırlatıyor. Albümün adı, sonunda solo yolculuğuma çıkmak için gösterdiğim cesareti gösteriyor. Bu güçlendirici marş, sizi hayallerinizi kucaklamaya ve geleceğe bakmaya teşvik ediyor. Kendinizi kendi paragonunuz olarak görün.”

Jansen albümle ilgili olarak ise “Kendini yenilemek ve bilinmeyene sıçramak insanı büyütür” diyor ve ekliyor “Yaşlanmak herkesin sahip olmadığı bir hediyedir. Yapabileceğimi hiç bilmediğim bir albüm yapan şanslı bir kadınım. Hatta beni tanımlayan bir albüm. ‘PARAGON’uma ulaştım! Bu işten çok gurur duyuyorum! Ve bu güzel hayatta beni buraya getiren tüm harika insanlara minnettarım!”

Floor Jansen daha önce gelecek albümden “Invincible”, “Me Without You”, “Storm” ve “Fire” olmak üzere dört single yayımlamıştı.

Floor Jansen “Paragon” şarkı listesi:

01. My Paragon
02. Daydream
03. Invincible
04. Hope
05. Come Full Circle
06. Storm
07. Me Without You
08. The Calm
09. Armoured Wings
10. Fire

What's your reaction?

tr_TRTurkish