Nicolas Cage’li Yeni Netflix Yapımı “History of Swear Words”den İlk Fragman

Yeni Netflix yapımı “History of Swear Words”den ilk fragman geldi.

Nicolas Cage’in ev sahipliği yaptığı dizi, gündelik yaşamda sıkça kullanılan hassas kelimelerin kökenlerine bir dalış niteliği taşıyor.

Yapımcılığını Funny or Die’ın yaptığı altı bölümlük diziyi Netflix tarafından şöyle tanımlanıyor: “Küfürlerde eğitim: İhtiyaç duyduğunuzu bilmediğiniz tarih dersi. Nicolas Cage tarafından sunulan History of Swear Words, lanetli kelimelerin kökenlerini, popüler kültürün kullanımını, bilimi ve kültürel etkisini araştıran gürültülü ve gururla küfürlü bir dizi.”

Fragman boyunca Cage’e etimologlar, pop kültür tarihçileri ve bu ortak ancak yine de tabu olan ünlemlerin dilsel ve kültürel önemini gerçekten yıkmak için yeminli sözler alanında uzman konuklar katılıyor.

Yapımda ayrıca Sarah Silverman, Nikki Glaser, Patti Harrison, Open Mike Eagle, London Hughes, Jim Jefferies, Zainab Johnson, Nick Offerman ve daha birçok komedyen, aktör ve müzisyen yer alıyor.

Aşağıda, 5 Ocak’taki ilk gösterimi öncesinde “History of Swear Words”den paylaşılan iki dakikalık fragmanı göz atabilirsiniz.

consequnceofsound.net

tr_TRTurkish