Nick Cave & The Bad Seeds’den Erken Yılbaşı Hediyesi Konser Filmi

Nick Cave & The Bad Seeds, 2018 yılında gösterilen konser filmi “Distant Sky”ın tamamını dinleyicilerine erken bir Noel hediyesi olarak YouTube kanalı üzerinden paylaştı.

Ödüllü film yapımcısı David Barnard tarafından yönetilen ve İstanbul Film Festivali kapsamında da gösterime giren film grubun, Ekim 2017’de Danimarka Royal Arena’daki performansı sırasında kayda alınmıştı.

Daha sonra sinemalarda gösterime giren ve birkaç defa çevrimiçi olarak gösterilen film, ilk kez hayranların tüm konseri ücretsiz izleyebileceği şekilde paylaşıma açıldı.

Nick Cave dinleyicilerle mesajlaştığı The Red Hand Files’da Distant Sky filmine erişim hakkında birçok istek aldığını belirtirken “İşte burada! Noel’de Sevgiyle, Nick” ifadesiyle filmin YouTube kanalından izlenebileceğinin müjdesini verdi.

https://twitter.com/nickcave/status/1209413406597484544?s=20

İki buçuk saatlik konser filmi, Nick Cave & The Bad Seeds’in 2016 albümleri “Skeleton Tree” den şarkıların yanı sıra ekibin benzersiz kariyerinin temel taşı parçaları da içeriyor.

Nick Cave & The Bad Seeds, geçtiğimiz Ekim ayı başında büyük beğeni toplayan yeni albümleri “Ghosteen”i piyasaya sürmüştü.

Nick Cave & The Bad Seeds’in nefis konser filmi “Distant Sky”ın tamamı hemen burada.

https://www.youtube.com/watch?v=EXtpzeNUqso&feature=emb_title
tr_TRTurkish