Netflix’in Danimarka menşeli dizisi The Rain’den fragman geldi

Enteresan konusuyla dikkat çeken Netflix’in ilk Danimarka orijinal dizisi The Rain, paylaşılan ilk tanıtımıyla farklı bir proje olduğunu gösteriyor.

Başlıca rollerinde Alba August, Mikkel Boe Følsgaard, Lucas Lynggaard Tønnesen, Lars Simonsen, Iben Hjejle, Angela Bundalovic, Sonny Lindberg, Jessica Dinnage, Lukas Løkken ve Johannes Kuhnke yer aldığı, Jannik Tai Mosholt, Esben Toft Jacobsen ve Christian Potalivo’nun imzasıyla ekranlara gelmeye hazırlanan The Rain, yağmurla yayıldıktan sonra İskandinavya nüfusunun çoğunu yok eden ölümcül bir virüsten kurtulmayı başaran iki kardeşin hikayesini anlatıyor.

Danimarkalı iki kardeş, yaşamlarını sürdürebilecekleri bir yer bulabilme umuduyla zorlu bir yolculuğa çıkarlar. Kendileri gibi bir şekilde hayatta kalmayı başaran diğer gençlerle karşılan iki kardeş, İskandinavya’nın geri kalanında bir hayat belirtisi aramak üzere tehlikeli bir yolculuğa atılırlar. Yeni hayatlarında istedikleri kişi olmakta özgür olduklarını düşünen gençler, yalnızca geride bıraktıkları dünyada var olduğunu zannettikleri aşk, kıskançlık ve yaşlanma gibi birçok sorunun kıyamet sonrasında bile var olduğunu keşfederler.

tr_TRTurkish