Netflix Dizisi ‘Vikings: Valhalla’dan İlk Fragman Yayında

Netflix’te, 25 Şubat’ta gösterime girecek “Vikings: Valhalla” için bir teaser yayınladı. “Vikings: Valhalla”, 11. yüzyılın başlarında, tarihteki ünlü Vikinglerin, özellikle de kaşif Leif Eriksson (Sam Corlett), kız kardeşi Freydis Eriksdotter (Frida Gustavsson) ve İskandinav prensi Harald Sigurdsson’un (Leo Suter) maceralarına odaklanıyor.

Dizide, Vikingler ve İngiliz krallıkları arasındaki gerilim şiddetle doruğa çıkıyor ve okyanuslar (ve kanlı savaş alanları) arasında destansı bir yolculuk başlıyor. “Vikings: Valhalla”, “Vikings” serisinin bitiminden 100 küsur yıl sonra geçiyor.

Orijinal dizi, 2013 ve 2020 yılları arasında History Channel’da altı sezon boyunca yayınlandı. Salı günü yayınlanan “Vikings: Valhalla”nın teaser’ı kanlı savaşları, suda seyahat eden uzun gemileri ve savaş sırasında Viking liderlerinin tutkulu konuşmalarını gösteriyor. “Bu kan benim kanım değil. Bu bizim kanımız. Bu Viking kanı.” diyor fragmanda Harald Sigurdsson.

“Vikings: Valhalla”da Corlett, Gustavsson ve Leo Suter’in yanı sıra Bradley Freegard, Jóhannes Haukur Jóhannesson, Caroline Henderson, Laura Berlin ve David Oakes da rol alacak.

What's your reaction?

tr_TRTurkish