Narda Afrika’dan Yeni Şarkı: “Dün Gece Nerelerdeydin?”

Narda Afrika bu sefer bir terk edilme şarkısı ile dinleyiciyi selamlıyor.

Söz ve müziği grubun aynı zamanda vokali de olan Barış Başarol’a ait “Dün Gece Nerelerdeydin?” On Air Müzik etiketiyle müzikseverlere ulaşıyor.

Söz ve müziği grubun aynı zamanda vokali de olan Barış Başarol’a, düzenlemesi Barış Başarol ile Şahcihan İngin’e, mix ve mastering’inin ise yine Şahcihan İngin’e ait şarkının geri vokallerinde Çiğdem Başarol yer alıyor.

“Dün Gece Nerelerdeydin?” hem sevilen hem nefret edilen sevgiliye bir ağıt olarak tanımlanırken Barış Başarol, Şahcihan İngin, Serkan Aksak ve Pelin Uyardan oluşan Narda Afrika açısından da yeni bir tarz yolunda atılan adımların dijital var oluşu, synthesizerların yükselişine omuz veren yeni bir hissiyatla öne çıkıyor.

Barış Başarol yeni şarkının alışıldık Narda Afrika şarkılarının evrimleşmiş hali olması durumunu ise “‘Yeni iyidir’ bizim için bu soundla, bu şarkıda hayat buldu” ifadesiyle açıklıyor.

2011 yılında Barış Başarol tarafından kurulan Narda Afrika o dönemden günümüze sevilen şarkılarıyla dinleyicileriyle sıkı bir bağ kurmuş durumda.

Narda Afrika’nın yeni şarkısı “Dün Gece Nerelerdeydin?”i tüm dijital platformlardan dinleyebilir, Kemal Kekeva’nın yönettiği klibi ise OnAir Sahne YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

tr_TRTurkish