Müzik Boğaz’dan Gelir 2017 Tekne Konserleri “NEV” ile devam ediyor!

 

60 m2 tarafından düzenlenen “Müzik Boğaz’dan Gelir” tekne konserlerine 17 Mayıs Çarşamba günü “NEV” konuk oluyor.

Taksim’in gözde konser mekânlarından 60 m2 öncülüğünde düzenlenen “Müzik Boğaz’dan Gelir’’, ilki 2015 yaz sonunda gerçekleştirilen ve ülkemizin en sevilen müzisyenlerini, Boğaz’ın en büyük gezi teknelerinde İstanbul’un eşsiz manzarasıyla buluşturan bir konserler dizisidir.

Türkiye’nin dört bir tarafından gelen dinleyicilerin de ilgi gösterdiği konserler, bir yandan İstanbul Boğazı’nın tarih kokan doğasına tanıklık ederken öte yandan şehrin eğlence anlayışına yeni bir alternatif oluşturdu.

İlki 2015 yaz sonunda gerçekleştirilen ve ülkemizin sevilen müzisyenlerini İstanbul Boğazı’nda dinleyici ile buluşturan “Müzik Boğaz’dan Gelir” konserleri 2016 yılında çizgisini bir adım öteye taşıdı.

Temmuz – Eylül 2016’da gerçekleşen “Müzik Boğaz’dan Gelir” tekne konserlerinde; Birsen Tezer, Hüsnü Arkan, Deniz Tekin, Evrencan Gündüz & Can Gox, Yeni Türkü, Melis Danişmend,  Adamlar, Luxus, Pinhani, Cem Adrian, Kalben, Moğollar, Kaan Tangöze,  Jehan Barbur, Mehmet Erdem,  Yüksek Sadakat, Jülide Özçelik, Murat Meriç, KozmonotOsman ve HEY!Douglas sahne aldı.

20 farklı sanatçı İstanbul’un en güzel göründüğü yerde, Boğaz’ın en büyük gezi teknelerinde müziklerini sevenleriyle buluşturdu.
NEV

“Her Şeye Rağmen”, “Sen Gibi”,  “Işığım Ve Gölgem”, “Bir Nev-i Alaturka”, “Kıyısız Deniz” isimli albümlerindeki dillerden düşmeyen şarkıları ve aldığı ödüller ile Türkiye’nin en sevilen müzisyenlerinden olan NEV, bir yandan Bir Nev-i Alaturka albümünün ikincisi için stüdyoda çalışmalarına devam ederken, diğer taraftan konserleri ile Türkiye ve Avrupa’yı dolaşıyor

tr_TRTurkish