Murat Türkücüoğlu’nun Yeni Şarkısı “Sır Gibi” Yayında

Geçtiğimiz aylarda yayımlanan ‘İçimi Dökmem Lazım’ adlı şarkısı ve güçlü vokal performansı ile müzikseverlerden tam not alan Murat Türkücüoğlu’nun yeni teklisi ‘Sır Gibi’ tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Çocukluğundan itibaren çok geniş bir doğada büyüyen müzisyenin şarkılarındaki duygulu melodiler ve derin sözler bu şarkıda da kendini hissettiriyor.

Anadolu ve kent kültürünün uyumlu bir müzikal yansımasını hissettiren şarkının sözleri, müziği ve prodüktörlüğü yine Murat Türkücüoğlu imzasını taşıyor. Düzenlemesini Barış Özesener’in yaptığı şarkıda mix ve mastering ise Özgür Yurtoğlu tarafından yapıldı. Yüksek Sound tarafından yapımı gerçekleşen şarkının dijital dağıtımcısı ise 25saat müzik.

Şarkıda yine çok değerli müzisyenler değerli katkıda bulundular. Sanatçının yaşadığı geniş doğada çektiği video görüntüleri baharın ve doğanın tüm ferahlığını huzurlu ve gizemli sahnelerle gözler önüne seriyor.

Türkücüoğlu yeni şarkısı “Sır Gibi” ile dijitalleşen dünyamızda gerçek ve samimi aşkın özlemini, kısaca bu sırrı arayanların hikayesini aktarıyor.

What's your reaction?

tr_TRTurkish