MUBI’de her ay en çok seyredilen filmlerden oluşan “MUBI En İyiler Seçkisi”ni Atlas 1948 sinemasında beyazperdeye taşınacak

Atlas 1948 Sineması, MUBI ile muhteşem bir iş birliği yaptı ve bu kapsamda aralık ayı itibariyle MUBI’de her ay en çok seyredilen filmlerden oluşan “MUBI En İyiler Seçkisi”ni beyazperdede izleme imkanı bulacağız.

Film festivalleri, gala ve vizyon filmlerinin yanı sıra sahne sanatları ve konserlere de ev sahipliği yapan Atlas 1948 Sineması, MUBI ile iş birliği sayesinde dijital platformu geleneksel beyazperdeyle buluşturarak Türkiye’de ve dünyada bir ilki gerçekleştirecek.

​İstanbul Sinema Müzesi ve Atlas 1948 Sineması İşletme Genel Müdürü Ceyhun Tuzcu, pandemiyle birlikte dijital platformların yükseliş trendinde olduğunu belirterek şunları söyledi: “Biz de köklü geçmişi olan ve son teknolojiyle yenilenen Atlas 1948 Sineması’nda geleneksel ile dijital deneyimi bir araya getiriyoruz. Bizim fiziksel olarak gerçekleştirdiğimiz sinema deneyimini MUBI, online dünyada gerçekleştiriyor. MUBI’nin binlerce film arşivinden izleyicilerin o ay en çok tercih ettiği filmleri ‘MUBI En İyiler Seçkisi’ ile beyaz perdede sinemaseverlerle buluşturacağız.”

tr_TRTurkish