Mr. Big Yeni Albümü “Ten”i İlk Single “Good Luck Trying” ile Duyurdu

Mr. Big, 12 Temmuz’da yayımlanacak “Ten” başlıklı onuncu stüdyo albümünü duyurdu.

Grup, Frontiers Music aracılığıyla dinleyiciyle buluşacak albümden “Good Luck Trying” adlı ilk single’ı da yayınladı.

Gitarist Paul Gilbert’in blues riff’i etrafında şekillenen şarkı, güçlü ritmik yapısı ve solist Eric Martin’in vokali ile gelecek albüm hakkında ilk ipuçlarını ulaştırıyor kulaklarımıza.

Gilbert şarkı sözleri için “Genel olarak, hayattan bunalmak ve savaşların çoğunu kazanamayacağınızı fark etmek, ancak yine de sonuna kadar savaşmakla ilgili” diyor ve ekliyor, “Ve yakınınızdaki herkese ‘Denerken bana iyi şanslar dileyin!’ diyerek bu konuda mizah duygusunu korumak!”

Albümün yapımcılığını Jay Ruston ve Mr. Big üstlenirken, grubun kadrosunda Eric Martin, Paul Gilbert ve Billy Sheehan’ın yanı sıra 2023’te merhum Pat Torpey’in yerini alan davulcu Nick D’Virgilio yer alıyor. Albüm, grubun kurucu üyelerinden ve 2018’deki vefatına kadar grubun üyesi olan Torpey’e ithaf edildi.

Şarkıcı Eric Martin, “Bu yeni albüm önceki dokuz stüdyo albümünden hiçbir şeyi kopyalamıyor… Hepsi sıfırdan yeni şeyler” diyor. “Bu ham, katıksız riff rock ve blues, tüm Mr. Big süslemeleriyle.”

Yeni albüm, Mr. Big’in veda turnesinin Kuzey Amerika ayağının tamamlanmasının ardından ve yazın yapılacak İngiltere/Avrupa ayağından hemen önce çıkacak.

Aşağıda yeni şarkı “Good Luck Trying” albüm şarkı listesi ve kapak görselini bulabilirsiniz.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Mr. Big “Ten” şarkı listesi:

01. Good Luck Trying

02. I Am You

03. Right Outta Here

04. Sunday Morning Kinda Girl

05. Who We Are

06. As Good As It Gets

07. What Were You Thinking

08. Courageous

09. Up On You

10. The Frame

11. 8 Days On The Road (Bonus Track)

tr_TRTurkish