Motörhead “Ace Of Spades” Albümünün 40. Yıl Koleksiyon Seti Geliyor

Motörhead, “Ace of Spades”in yayımlanmasının 40. yıl dönümünü albümün özel lüks yeni baskısı ile taçlandıracak.

Motörhead’ın “Ace Of Spades”i, 1980 yılında piyasaya sürüldükten sonra rock sahnesinin çığır açan albümlerinden biri olarak adını altın harflerle yazdırıyordu.

Lemmy, Fast Eddie Clarke ve Philthy Animal Taylor’dan kurulu efsanevi kadronun tüm sihirini hissettirdiği bu ezber bozan albümün 40. Yıl dönümünü taçlandırmak için 30 Ekim’de yeni lüks sürümler dinleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Bu özel sette, grubun “Ace Up Your Sleeve” turnesinden daha önce duyulmamış bir konseri, albümün hikayesini ve daha önce görülmemiş birçok fotoğrafı içeren bir ciltli kitap ile iki CD ve üçlü LP formatında paketler olacak. Ayrıca, albüm ve döneme özgü daha önce yayımlanmamış kayıtların da dahil olduğu 42 şarkı içeren bir koleksiyon seti olarak piyasaya sürülecek.

“Ace Of Spades”, rock tarihinde tüm hikâyenin yeniden yazılmasına vesile olurken, birçok metal alt türünün fitilini ateşlemesinin yanı sıra hem dinleyici hem de ardından gelen gruplara ilham kaynağı olması bakımından da etkisini hala ilk günkü gibi hissettiren albümlerden biri olmayı sürdürüyor.

tr_TRTurkish