Mötley Crüe Gitaristi Mick Mars Gelecek Albümden İkinci Solo Single “Right Side Of Wrong”u Paylaştı

Mötley Crüe gitaristi Mick Mars, yakında çıkacak solo albümü “The Other Side Of Mars “tan ikinci single olan “Right Side Of Wrong”u yayımladı.

“The Other Side Of Mars” 23 Şubat 2024’te dinleyiciyle buluşacak ve MRI ortaklığıyla Mick’in kendi plak şirketi 1313, LLC aracılığıyla satışa sunulacak.

Jacob Bunton “The Other Side Of Mars”ta Mars ile kapsamlı bir iş birliği yaptı. Bunton albümde yer alan 12 şarkının ikisi hariç hepsinde vokal yapıyor. Bunton daha önce Alabamalı gruplar MARS ELECTRIC ve LYNAM’in solistliğini yapmıştı.

Daha önce GUNS N’ ROSES’un eski davulcusu Steven Adler ve CINDERELLA’nın solisti Tom Keifer ile çalışan Bunton’ın Mariah Carey, Steven Tyler ve Smokey Robinson gibi isimlerle de şarkı sözü yazarlığı bulunuyor.

Albümün diğer konukları arasında Winger ve Alice Cooper kadrolarından tanıdığımız klavyeci Paul Taylor, Korn davulcusu Ray Luzier ve “Undone” ile “Killing Breed” şarkılarında vokal yapan Brion Gamboa yer alıyor.

Yakın zamanda yaptığı bir röportajda Mars’a, yeni albümün sound’una Mötley Crüe ile kırk yıllık kariyeri boyunca peşinden koşmadığı yeni unsurları kasıtlı olarak dahil etmeye çalışıp çalışmadığı sorusuna şöyle yanıt verdi: “Kesinlikle haklısınız. MÖTLEY’den çok farklı olduğunu söylerken tam isabet ettiniz, ben de bunu yapmak istiyordum. Bu işi yapmanın en korkutucu yanı gitar tonumun MÖTLEY’in sound’uyla özdeşleşmiş olmasıydı. Bu konuda biraz endişeliydim, bu yüzden biraz daha oynadım. Sonuçta benim için iyi oldu.”

Şöyle devam etti: “Biliyorum ki pek çok insan muhtemelen daha blues odaklı bir şey ya da MÖTLEY’in bir uzantısı gibi bir şey bekliyordu. Ben ise tamamen farklı bir yoldan gitmek istedim ve sanırım alışılagelmiş yol yerine daha sola doğru eğildim. Onunla bir yerlere gitmek istedim. İşe yarayıp yaramayacağını bilmiyordum. Sadece bir şeyler yaptım ve Paul Taylor, Jacob Bunton, Brion Gamboa ve Ray Luzier gibi farklı insanlarla tanıştım.”

Mick Mars, Ekim ayında “The Other Side Of Mars”ın ilk single’ı “Loyal To The Lie”ı, klasik korku filmlerinden görüntüler ve kötü şöhretli seri katillerin resimlerini içeren bir müzik videosuyla birlikte paylaşmıştı.

Yeni şarkı “Right Side Of Wrong”, albüm şarkı listesi ve kapak görseli hemen aşağıda.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Mick Mars “The Other Side of Mars” şarkı listesi:

01. Loyal To The Lie

02. Broken On The Inside

03. Alone

04. Killing Breed

05. Memories

06. Right Side Of Wrong

07. Ready To Roll

08. Undone

09. Ain’t Going Back

10. LA Noir

What's your reaction?

tr_TRTurkish