Miley Cyrus’ın Yeni Albümü “Endless Summer Vacation” Yayında

Miley Cyrus’ın yeni albümü “Endless Summer Vacation” Columbia Records etiketiyle dinleyiciyle buluştu.

Cyrus albümü, ortak yapımcılar Kid Harpoon, Greg Kurstin, Mike WiLL Made-It ve Tyler Johnson ile Los Angeles’ta kaydetti.

On üç şarkının yer aldığı albümde Sia “Muddy Feet”te, Brandi Carlile ise “Thousand Miles” isimli şarkılarda Cyrus’a katılıyor. Albümün sonunda ayrıca hit single “Flowers”ın orijinal demosu da bulunuyor. Albümün kapak fotoğrafı ise Brianna Capozzi imzası taşıyor.

Cyrus basın açıklamasında, albümü “LA’ya aşk mektubu” ve “hem fiziksel hem de zihinsel iyiliğime odaklanırken bulduğum gücün bir yansıması” olarak tanımlıyor.

Bu haftanın başlarında ise albümüyle ilgili birkaç ayrıntıyı açıklayan Cyrus, albümün hem gündüz hem de gece olmak üzere iki kısma ayrıldığını açıkladı. “A.m. bana göre sabah saatini temsil ediyor, burada bir vızıltı, bir enerji var ve yeni olasılıklar potansiyeli var. Bugün yeni bir gün,” diyor Cyrus.

Şarkıcı-söz yazarı devam etti, “Gece vakti, bir sinsilik, keyifsizlik ve bir tür pislik ama aynı zamanda bir ihtişam varmış gibi hissettiriyor. Akşamları, dinlenmek için harika bir zaman, iyileşme zamanı ya da dışarı çıkıp biraz vahşi bir taraf deneyimleme zamanı. L.A.’de gecenin belli bir enerjisi var ki, sıkıntının yüzeye çıktığını hissedebiliyorsunuz ve bu benim için çok ilham verici.”

Sekizinci stüdyo albümü “Endless Summer Vacation”ın yayınının hemen ardından Miley Cyrus, Disney+’ta yayınlanan yeni bir özel yayında baş single’ı “Flowers”ı ve birkaç parçayı seslendirerek yeni müziğini kutluyor.

“Miley Cyrus: Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)” isimli müzik etkinliği Disney+’ta yayımlanıyor ve yayıncıya göre “yeni albümü ve bugün olduğu kişi hakkında fikir veriyor.”

42 dakikalık yeni özel programda, Cyrus bir numaralı hitini ve albümden yedi yeni şarkıyı seslendiriyor – hepsi de “Flowers” müzik videosunu çektiği yerde yani Frank Sinatra’nın eski evinde çekildi.

tr_TRTurkish