Metallica “S & M²” Konser Filminden “Moth Into Flame” Performansı

Metallica ve San Francisco Senfoni Orkestrası’nın güçlerini birleştirdiği performansın, yayın tarihi yaklaşan konser filminden bu kez “Moth Into Flame” şarkısı paylaşıldı.

“S & M²” konser filmi, 1999’da gerçekleştirilen ve büyük ses getiren ilk konserin 20. yıl dönümünü taçlandırmak için 6 ve 8 Eylül 2019’da düzenlenen iki konserde kaydedildi.

Greg Fidelman, James Hetfield ve Lars Ulrich ortak yapımcılığında üretilen yapım, iki buçuk saatten fazla süresi ile topluluğun, San Francisco Senfoni ile orkestranın efsanevi müzik direktörü Michael Tilson Thomas ve şef Edwin Outwater iş birliğinin görkemli sonucu olarak dinleyiciyle buluşacak.

Grup daha önce, yaklaşan konser filminden “Nothing Else Matters” ve “All Within My Hands” şarkılarını paylaşmıştı.

Önceki sürümünde olduğu gibi 20 şarkının yer aldığı konserde, grubun on stüdyo albümünün her birinden en az bir parça yer alırken, Metallica’nın en büyük hitlerinden bazılarının senfonik versiyonlarını içeriyor.

Film, 28 Ağustos’ta 4xLP, 2xCD, DVD ve Blu-ray sürümleri ve sınırlı sayıda renkli 4xLP + 2xCD + Blu-ray “Deluxe Box” dahil olmak üzere çeşitli formatlarda yayına sürülecek.

Aşağıda, “S & M²”den paylaşılan üç performansa peşi sıra göz atabilirsiniz.

tr_TRTurkish