Melisa Uzunarslan’ın Yeni Şarkısı “Sokak Ağlanacak Yer Değil Mi?” Yayında

Geçtiğimiz yılı Mazhar Alanson ile yaptığı iki başarılı çalışma “Vicdansız Adam” ve “Aşkı Öldürdük” teklileri ile kapatan Melisa Uzunarslan, 2023 baharına söz ve müziği kendisine ait olan “Sokak Ağlanacak Yer Değil Mi? ile merhaba diyor.

Düzenlemesini Nurkan Renda, klip yönetmenliğini Gürol Beşer’in yaptığı şarkının, fotoğrafları Mehmet Hakyemez, kapak çalışması İlke Ekbul, kostümleri ise Tanju Babacan imzalı.

Şarkının hikayesi hepimizde kolektif olarak yaşanan mutsuzluk, kaygı bazen de depresyona kadar giden ruh sağlığı sıkıntılarına dikkat çekme isteğinden doğdu. Hem “kendinden vazgeçme” hem de “özgürce istediğin yerde ağla, korkma” mesajlarını veren parça çağımızın problemlerine parmak basıyor. Sokak Ağlanacak Yer Değil Mi, Uzunarslan’ın daha önce yayınladığı müziklerine göre daha elektronik bir alt yapıya sahip olmasıyla da farklı bir yerde duruyor.

Bestecilik, söz yazarlığı, aranjörlük, kemancılığı ve çaldığı birçok enstrümanın yanında şarkıcılık, yönetmenlik gibi yetenekleri ile de göze çarpan yetenekli sanatçı şimdi de yapımcı kimliği ile karşımıza çıkıyor. Uzunarslan yeni çalışmasını kendi plak şirketi MDU Yapım etiketiyle yayınlayacak. Uzunarslan, yapımcı kimliği ile farklı türlerden önemli müzisyenlerin de eserlerini yayınlama heyecanı duyuyor.

Yeni şarkı “Sokak Ağlanacak Yer Değil Mi?”, 5 Mayıs Cuma günü MDU YAPIM etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

tr_TRTurkish