Melike Şahin’in İki Yıl Aradan Sonra Gelen İlk Single’ı “Pençe” Yayında

Melike Şahin’in iki yıl aradan sonra gelen ilk single’ı “Pençe”, Gülbaba Records etiketiyle dinleyiciyle buluştu.

Büyük beğeni toplayan ilk albümü “Merhem” ve hemen ardından paylaştığı düet ve canlı konser albümleriyle dinleyicisinin gönlünde taht kuran Melike Şahin, iki yıl aradan sonra ilk defa bir single paylaştı.

Pençe’nin sözleri her zamanki gibi Şahin’in kaleminden. Sanatçının, aynı zamanda orkestrasında da beraber çalıştığı müzisyen Zafer Tunç Resuloğlu ile beraber besteledikleri eserin prodüktör koltuğunda da Resuloğlu oturuyor. Şarkının yardımcı prodüktörü ise, Melike Şahin’in “Nasır” ve “Hepsi Geçti” gibi çok sevilen şarkılarında da beraber çalıştığı Sabi Saltiel.

Sanatçı, aynı zamanda, uzun bir aranın ardından “Pençe”nin klibi için kamera karşısına geçti. Nazlı Elif Durlu’nun yönettiği klipte, Şahin’e Hakan Emre Ünal eşlik ediyor.

Toksik ilişkisini sonlandırıp, hayatının iplerini yeniden kendi ellerine alan bir kadının hikâyesinin anlatıldığı şarkıda, güçlü bir altyapı üzerinde Melike Şahin’in efsunlu vokalini dinliyoruz. “Pençe” aynı zamanda Melike Şahin’in ikinci albümünün hazırlıklarına başladığının da müjdecisi.

tr_TRTurkish