Megadeth, “Life In Hell” Şarkısını İçeren Kısa Film Serisinin Son Bölümünü Paylaştı

Megadeth, grubun eylül ayında dinleyiciyle buluşan yeni stüdyo albümü “The Sick, The Dying… And The Dead!”de yer alan “Life In Hell” şarkısının resmi müzik videosunu yayımladı.

“Life In Hell: Chapter IV” başlıklı video, grubun ikonik maskotu Vic Rattlehead’in kökenlerini ortaya koyan, grubun çok bölümlü destansı kısa filminin dördüncü ve son bölümü.

Grubun enstrüman hünerleri ve şarkı yazmaktaki ustalığını ziyadesiyle yansıtan “Life In Hell”, Dave Mustaine ve davulcu Dirk Verbeuren tarafından ortaklaşa yazılmış ve Kiko Loureiro’nun gitar süslemeleriyle geliştirilmiş.

Mustaine, Kerrang’a şarkıyla ilgili şunları söyledi:

‘Life In Hell’, bu casusluk hayatını yaşayabilecek James Bond benzeri bir pislik olduğuna inanan biri hakkında. Çok havalı. Ne olursa olsun, bundan kurtulacağını düşünüyor. O, nihilist -belki kaderci daha iyi bir kelimedir- bakış açısına sahip biri. Bu kendine takıntılı, bencil kişi ve sonunda nasıl yakalandıklarıyla ilgili.”

Mustaine’i 2016 tarihli bir önceki albüm “Dystopia”nın da ortak yapımcı olan, Chris Rakestraw ile yeniden bir araya getiren yeni albüm ise Mustaine’in Nashville, Tennessee’deki ev stüdyosunda gitarist Kiko Loureiro ve davulcu Dirk Verbeuren ile kaydedildi. Efsanevi bas gitarist Steve DiGiorgio geçici olarak albümü kaydetmek için devreye girdi. Grubun son turnesinin başlamasıyla ise daha önce de kadroda yer alan James LoMenzo kalıcı basçı olarak yeniden ekibe katıldı.

Megadeth fotoğraf: Travis Shinn

What's your reaction?

tr_TRTurkish