Megadeth Davulcusu Nick Menza Hakkındaki Belgesel 2023’te Gösterime Girecek

Screaming Butterfly Entertainment, Megadeth davulcusu Nick Menza’nın hayatına odaklanan “This Was My Life: The Story Of Nick Menza” isimli belgeseli duyurdu. Uzun metrajlı belgeselin 2023’te gösterime girmesi planlandığı duyuruldu.

Screaming Butterfly Entertainment’dan yönetici yapımcı, yönetmen ve editör Holly Mollohan, yapımla ilgili şunları söyledi: “Gerçekten çok çalışıyoruz, ülkeyi dolaşıyoruz, Los Angeles, Seattle ve Florida’da röportajlar yapıyoruz, Nick hakkında hepinizle paylaşmak için sabırsızlandığım tüm harika hikayeleri topluyoruz. Şu anda, post prodüksiyon aşamasındayız, röportajları düzenliyor ve tüm konuları bir araya getiriyoruz.”

“Tam bir film yapmaya çalışıyorum ve her şey çok iyi gidiyor” diyen Mollohan, “Duyması çok ilginç olacak bir sürü görüntü ve bir sürü harika hikâye var. Bu filmi Menza ailesi ve tüm hayranlar için yapacağım için heyecanlıyım, filmin tamamını gelecek yılın başında bir ara bekleyin” diye ekliyor.

Nick Menza, 21 Mayıs 2016 akşamı geç saatlerde, Chris Polland ve Robertino “Pag” Pagliari’nin OHM grubuyla çıktığı bir konser sırasında kalp krizi geçirdikten sonra bateri kitinin arkasına yığıldı ve hastaneye vardığında öldüğü söylendi. Los Angeles County Adli Tıp Departmanı, Menza’nın hipertansif ve aterosklerotik kardiyovasküler hastalıktan öldüğünü söyledi.

blabbermouth.net

What's your reaction?

tr_TRTurkish