Megadeth Basçısı David Ellefson Basstory Projesiyle İstanbul ve Ankara’da

Thrash Metal sahnesinin en köklü topluluklarından Grammy Ödüllü Megadeth’in bas gitaristi, yazar, girişimci Metal müzik ikonu David Ellefson, en yeni kişisel projesi BASSTORY turu dahilinde iki özel performans için ülkemizde.

“Basstory: An Intimate Evening of Riffs and Repartee with David Ellefson” başlığıyla gerçekleştirilen bu özel etkinlik programı tanıtım bülteninde şu satırlarla ifade ediliyor: “Basstory; ünlü müzisyen ile samimi bir müzik gecesi vadediyor; solo bas performansını özgün ve meşhur hikaye anlatımıyla birleştiriyor Ellefson; Rock N ’Roll adıyla verdiği mücadele ve zaferlerin detaylarını anlatıyor”.

Ellefson ise projenin ortaya çıkışı ve katılımcıları bekleyen içerik hakkında şöyle diyor: “Bas klinikleri hep oldu hayatımda. Birkaç sene önceyse “My Life With ‘Deth” kitabımı desteklemek için Avustralya’da inanılmaz derecede iyi geçen bir konuşma turu yaptık ve hayranlarla tanışıp bir araya gelme fırsatını daha samimi bir seviyede yaşamak harikaydı. Mesleki hayatımın bu önemli parçaları, beni BASSTORY’i oluşturmaya yaklaştırıldı. Hayranlar sadece sevdikleri bas rifflerin bazılarını duymakla kalmayacak, aynı zamanda arkasındaki hikayeleri de duyacaklar. Çoğu zaman küçük, samimi rock kulüpleri / müzik okullarına gideceğiz, zaten her şey bu şekilde başladı ve hayranlarımın bu şovu deneyimlemelerinden gerçekten de heyecan duyuyorum”.

Katılımcıları heyecanlandıracak bir önemli detay var ki o da organizasyon tarafından şu duyuruyla özetleniyor: BASSTORY projesi ile bizlerle olacak Grammy ödüllü efsane Megadeth üyesi David Ellefson’ın bu özel interaktif buluşmada yetenekli müzisyenlere bir çağrısı var.

David Ellefson’a metal tarihinin en önemli şarkılarında
eşlik etme konusunda kendine güvenen vokalist, gitarist ve davulcuların 7 Şubat 2019’a kadar bizlere bilgi@veramuzik.com.tr veya https://www.facebook.com/veramuziktr/ adresinden bize ulaşmalarını bekliyoruz.

“Basstory” ile David Ellefson; 12 Mart’ta Ankara 6:45, 13 Mart’ta İstanbul IF Beşiktaş sahnelerinde Megadeth ve metal müzik severlere eşsiz bir müzik etkileşimi yaşatacak.

Ayrıca, BASSTORY kapsamında özel merchandise ürünlerin ve daha fazlasının yer alacağının da altı çiziliyor.

tr_TRTurkish