Matt Simons Gelecek Albümü ‘Identity Crisis’ı Duyurdu ve Yeni Şarkı Paylaştı

‘Catch & Release’ ile Türkiye’de ve dünyada büyük bir dinleyici kitlesine ulaşan Matt Simons, 6 Mayıs’da dinleyiciyle buluşacak ‘Identity Crisis’ isimli albümünü duyurdu ve yeni tekli ‘In Case You Missed It’i PIAS etiketiyle ve Türkiye’de GRGDN Müzik etiketiyle yayınladı.

Yeni şarkının yanı sıra ‘Better Tomorrow’, ‘Cold’ ve ‘Identity Crisis’ gibi son hit single’ların yer aldığı albüm, “geniş bir stil yelpazesi sunarken, hepsi Simons’un eşsiz pop duyarlılığıyla birbirine bağlı” ifadesiyle tanımlanıyor.

Simons, “Müziğimi genellikle üç veya daha az kelimeyle tanımlamam isteniyor. Vermeyi sevdiğim cevap ‘kimlik krizi (Identity Crises)’. Bu albüm, sevdiğim ve büyük ölçüde etkilendiğim tarzların geniş bir yelpazesini yansıtıyor” diyor.

‘Better Tomorrow’ yapımcısı Hampus Lindvall ve uzun zamandır arkadaşı olan Chris Ayer ile tekrar bir araya geldikleri single “In Case You Missed It”, Simons’ın canlandırıcı dürüst şarkı yazarlığındaki ilişkilerde kendinden şüphe duyma gibi tanıdık temaları kapsıyor.

What's your reaction?

tr_TRTurkish