Marfa Motel Gelecek Albümün Yeni Single’ı “They Call Me The Devil” ile Huzurlarınızda

Teksas kökenli, Almanya merkezli rock’n’roll üçlüsü Marfa Motel, yeni albümü “Wild Life Strangers”ı 18 Kasım’da yayımlamaya hazırlanıyor.

Yaklaşan albümden çıkan ilk single “Feel It”i yayımladıktan sonra grup şimdi de albümün bir diğer şarkısı “They Call Me The Devil”ı, sarı Lamborghini, gölgeler, seksi kızlar ve sahnedeki sınırsız enerjiden ilham alan kendini beğenmiş klibiyle birlikte paylaştı.

Grubun şarkıcısı, söz yazarı ve gitaristi Taylor Chess, Marfa Motel’in vahşi gitar riffleri, delicesine sıkı ritim bölümleri ve ham insani duygularının “kafanızı ve kalbinizi sarmak için pek çok şey” sunduğunu söylüyor.

Chess şarkıyla ilgili olarak, “Call Me The Devil, dinleyicinin boğazına tokat atmadan önce, filtrelenmemiş insan arzuları ve ilkel fantezilerle flört eden, onlara her çok yönlü insanın içinde yaşayan ruhu ve hepimizin inkâr edilemez bir şekilde içimizde taşıdığı ikilemleri hatırlatan leziz ve kirli bir parça” diyor

2019’daki ilk EP’leri “Inside Out”tan bu yana Marfa Motel, skate punk’tan büyük ölçüde etkilenen bir rock grubundan gerçekten keşfedilmemiş bir bölgeye dönüştüğü bir yolculuk sürdürüyor. 2021’deki bağımsız single “Give Me Fire” ile kendilerini hem narsist, sadece seks düşünen bir tipin cüretkarlığı hem de otantik alçakgönüllülük taşıyan, şehvetli ve R’n’B Mount Bling’de yaşayan Rock’n’Roll tanrılarının çağdaş enkarnasyonu olarak kanıtladılar.

“Give Me Fire” single’ı, “Feel It” ve yeni şarkı “They Call Me The Devil” dahil olmak üzere yaklaşan albüm “Wild Life Strangers”, Markus Born, Dirk André ve Jakob Morschewski tarafından AZF stüdyolarında kaydedildi, miksajı Tobias Schirmann tarafından, mastering’i ise Howie Weinberg tarafından Los Angeles’ta yapıldı.

Ekibin içgüdüsel şarkı yazarlığı, ham, sansürsüz şarkı sözleri, kalın ve sıcak Rock’n’Roll riffleri ve enerjik dolaysız davullarıyla beslenen müzikal işçiliği dinleyiciyi rock’n’roll sahnesinin renkli evrenine davet ediyor.

tr_TRTurkish