Madonna Kendi Biyografik Filmini Yönetecek

Madonna geçen hafta Diablo Cody (Juno) ile birlikte kendi biyografisinin senaryosunu yazdığını açıklamıştı. Şimdi ise filmi kendisinin de yöneteceğini duyurdu.

Madonna, “Bir sanatçı, müzisyen, dansçı ve bu dünyada kendi yolunu bulmaya çalışan bir insan olarak hayatın beni çıkardığı inanılmaz yolculuğu anlatmak istiyorum” yorumunu yaptı.

62 yaşındaki pop müzik ikonu, hayranlarına müziğinin henüz ismi belli olmayan filmin itici gücü olacağı konusunda güvence verirken, “Bu filmin odak noktası her zaman müzik olacak” diye devam etti.

“Müzik devam etmemi sağladı ve sanat beni hayatta tuttu. Çok fazla anlatılmamış ve ilham verici hikaye var ve bunu benden daha iyi anlatacak kim var. Hayatımın hız trenini sesimle ve vizyonumla paylaşmak çok önemli. “

Bu arada prodüksiyon ayrıntıları da ortaya çıktı. Universal Pictures tarafından dağıtılacak filmin yapımcılığını 1992 tarihli A League of Their Own’da Madonna ile birlikte çalışan Amy Pascal yapacak.

Madonna biyografik filmin yaratılmasında önemli bir rol oynayacak olsa da, filmde rol alması beklenmiyor. Genç Madonna’nın rolü henüz kadroya alınmadı ancak Emmy ödüllü oyuncu Julia Garner’ın başrol adayı olduğu söyleniyor.

Madonna daha önce 2008’de İngiliz komedi-dram Filth and Wisdom ve 2011’de Kral VIII. Edward ile Wallis Simpson arasındaki ilişkiyi konu alan biyografik bir film olan W.E. ile yönetmen koltuğuna oturmuştu.

tr_TRTurkish