Macar Grup Freakin’ Disco ile Grammy Ödüllü Yapımcı Steve Dub’ın İş Birliğinin Ürünü “Face Yourself” Yayında

Macar elektronik müzik grubu Freakin’ Disco, yapımcılığını Grammy Ödüllü Steve Dub’ın yaptığı yeni şarkı ve ödüllü yönetmen Szabolcs Hajdu’nun yönettiği müzik videosuyla geri döndü.

Budapeşte merkezli grubun derin ve psychedelic müzikal katmanlarını kulaklarımıza ulaştıran “Face Yourself” isimli şarkı, gelecek baharda çıkacak olan üçüncü albümleri TOTEM’in ilk single’ı.

2020’deki son EP’lerinden bu yana hayranlar gruptan yalnızca film müzikleri aldı ama beklemeye değdi. “Face Yourself”in sadece müzik videosu ve radyo düzenleme versiyonunu dinlemekle kalmıyoruz, aynı zamanda EP’de orijinal şarkı ve modüler synthesizerlar ile en iyi performans gösteren Çek yapımcı HRTL’nin remiksi de yer alıyor.

Steve Dub’ın Grammy ödüllü kariyeriyle birlikte The Chemical Brothers, Moby, The Prodigy, UNKLE gibi isimlerle yaptığı çalıkşmaları da göz önüne alındığında Macar bir grubun bu kadar beğenilen bir profesyonelle çalışmasının ne kadar büyük bir dönüm noktası olduğu açık.

Steve Dub’ın yanı sıra, ödüllü Macar film yönetmeni Szabolcs Hajdu da grupla iş birliği yaparak şarkının müzik videosunu çekip yönetti.

tr_TRTurkish