M. Night Shyamalan’ın Gelecek Filmi “Old”dan Fragman Geldi

M. Night Shyamalan’ın yeni fimi “Old”dan fragman paylaşıldı.

Shyamalan, tropik bir tatile çıkan ve birkaç saat dinlendikleri tenha kumsalın bir şekilde yaşlanmalarına neden olduğunu ve tüm yaşamlarını bir dram haline getirdiğini keşfeden bir aile hakkında tüyler ürpertici, gizemli yeni bir gerilim filmi ile dönüyor.

Gael García Bernal ve Vicky Krieps’in başrollerde olduğu filmde, tenha bir kumsal keşfeden aile için her şey mükemmel görünüyor ta ki tatilciler bu ıssız kumsalda zamanın biraz farklı işlediğini öğrenene kadar.

Tipik Shyamalan tarzında, korku fragman boyunca yavaşça artıyor. Önce genç bir kadının cesedi kıyıya vurur. Sonra, sahile gidenler insanlık dışı bir hızda yaşlanmaya başlar ve çocukları göz açıp kapayıncaya kadar yirmi yaşına gelirler. Ancak o zaman kahramanlarımız kurtulmaya çalışmanın sonuçsuz olduğunu öğrenirler.

Film, Shyamalan’ın 2000 tarihli “Unbreakable” ve 2016’daki “Split” filmlerinin bir parçası, kısmi geçişi olan 2019’daki “Glass”tan bu yana ilk büyük sinema filmi olarak öne çıkıyor. Filmde yer alan diğer oyuncular arasında ise Eliza Scanlen, Alex Wolff, Rufus Sewell, Ken Leung ve Thomasin McKenzie var.

Shyamalan, Pierre Oscar Lévy ve Frederik Peeters’in 2010 tarihli çizgi romanı Sandcastle’a dayanan yeni filmin yapım aşamasında olduğunu geçtiğimiz yılın Eylül ayında sosyal medya aracılığıyla duyurmuştu.

tr_TRTurkish