Lost Under Heaven Yeni Şarkıyla Geri Döndü “Alpha Omega”

Ebony Hoorn ve Ellery James Roberts’ın hayat verdiği Lost Under Heaven, “Alpha Omega” adlı yeni bir şarkıyla geri döndü.

Indie rock, new wave ve post-punk unsurlarını itinayla aynı potada buluşturan Manchesterlı ikili, 2016 tarihli “Spiritual Songs for Lovers to Sing” ve geçen yıl dinleyiciyle buluşan “Love Hates What You Become” albümlerini aynı müzik firması kanalıyla yayımladıktan sonra bağımsız bir rota belirlemeye karar vermiş.

Bu karar neticesinde de yeni şarkı “Alpha Omega”, aynı zamanda ikilinin yeni müzik firması ve sanat platformu LUH.international’dan piyasaya sürülen ilk çalışması oluyor.

Miks işlemlerinin Pinhole Studios’da Adam Gorman, mastering dokunuşlarının ise Jim Spencer tarafından Eve Studio’da yapıldığı şarkı, ikilinin kariyerinde yeni bir sayfayı işaret ediyor.

Yapılan açıklamada şarkının, kilitlenme sırasında varoluşsal soruları keşfetmekten doğduğu belirtilirken, “Şimdi büyük bir dönüşüm anına giriyoruz ve her ne olursa olsun iyimser bir saygıyla meydan okumayı karşılamayı amaçladık” ifadelerine yer veriliyor.

tr_TRTurkish