Leon Bridges’in Hüzün Yüklü Yeni Şarkısı Yayında ‘Why Don’t You Touch Me’

Leon Bridges, yakında çıkacak albümü “Gold-Diggers Sound”dan “Why Don’t You Touch Me” isimli yeni bir single yayımladı.

Bridges, Jackson Tisi’nin yönettiği iki bölümlük müzik videosunun ilk yarısı ile hüzünlü parçayı paylaşırken, yapımın ikinci yarısı 24 Haziran’da gösterime girecek.

Klip, Bridges’in albümüne ilham veren gerçek otel/kayıt stüdyosu Gold Diggers’ın sürrealist bir versiyonunda geçen, sancılı bir ilişki içindeki üç kişinin iç içe geçmiş bir anlatımını gözler önüne seriyor.

23 Temmuz’da dinleyiciyle buluşacak “Gold-Diggers Sound”, Bridges’in 2018 tarihli albümü “Good Things”in ardından üçüncü albümü olurken, Bridges’in George Floyd’un öldürülmesinin ardından geçen yıl yayımladığı Terrace Martin’li single’ı “Sweeter”ın yanı sıra son single “Motorbike”ı da içeriyor.

Bridges, albümün kayıt süreciyle ilgili olarak, “Genellikle bir müzisyenin cenneti gibi hissettiren bir yerde takılarak iki yıl geçirdim” diyor ve ekliyor,

Dans pistinden stüdyoya zahmetsizce taşındık. Sabah 10.00’da tekilalarımızı bitirip, akşam 10.00’da kahve ile uyanıp işe başlıyorduk. Hepsi R&B ve müzisyenlik aşkı içindi. Bu benim bugüne kadarki en şehvetli ve kendime güvenen albümüm ve onu serbest bırakmak için sabırsızlanıyorum.”

What's your reaction?

tr_TRTurkish