Lenny Kravitz’in Yeni Albümü “Blue Electric Light” Yayında

Lenny Kravitz’in on ikinci stüdyo albümü “Blue Electric Light” dinleyiciyle buluştu.

Kravitz, soul ve rock ‘n roll sahnesi için ne derece mühim bir isim olduğunu ve dur durak bilmeyen yaratıcı bir güç olduğunu kanıtlarcasına yeni albümüyle de diskografisini ileri taşımayı sürdürüyor.

“Blue Electric Light”, müziğinin yanı sıra kendine özgü tarzıyla da dünya çapında milyonlara ilham vermeye devam eden Kravitz’in en yeni mahsullerini kulaklarımıza ulaştıran tutkulu bir şarkılar bütünü.

Kravitz, 2018 tarihli albümü “Raise Vibration” sonrası ilk yeni şarkılarına ev sahipliği yapan “Blue Electric Light”ı, Bahamalar’daki stüdyosunda kaydetti. Albümde, Kravitz’in besteci, yapımcı ve çoklu enstrümantalist olarak yetenekleri yankılanırken, uzun süredir birlikte çalıştığı gitarist Craig Ross ile iş birliği yaptı.

Sözleri Kravitz ve Tony LeMans’a ait olan “Bundle of Joy” ve “Heaven” dışında tüm şarkı sözleri Lenny Kravitz tarafından yazılmış; Kravitz ve Craig Ross tarafından bestelenen “It’s Just Another Fine Day (In This Universe of Love)” ve “Paralyzed” dışında tüm müzikler Lenny Kravitz imzası taşıyor.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

tr_TRTurkish