Last in Line Yaklaşan Albümü “Jericho”dan Yeni Şarkı Paylaştı

Şarkıcı Andrew Freeman, basçı Phil Soussan (eski Ozzy Osbourne) ve orijinal DIO üyeleri Vivian Campbell (Def Leppard) ve Vinny Appice’in (eski Black Sabbath) yer aldığı grup Last In Line üçüncü stüdyo albümü “Jericho”nun yayınına iki haftadan az bir süre kala bir şarkı daha paylaştı.

“House Party At The End Of The World” isimli şarkı, 31 Mart’ta earMUSIC aracılığıyla dinleyiciyle buluşacak albümden ulaşıyor kulaklarımıza. Albümün kapanışını da yapan şarkı, daha önce yayımlanan “Ghost Town” ve “Do The Work”ten sonra paylaşılıyor.

Şarkı, dinleyiciyi insan ruhunun daha karanlık tarafında bir yolculuğa çıkararak güç, ayartma ve zamanın sonu temalarını masaya yatırıyor.

Geçtiğimiz iki yıllık izolasyona rağmen mükemmel bir all-star kadrosunun harika stüdyo performanslarıyla en iyi hard rock geleneğinde üretildiğinin altı çizilen albümün kayıt süreciyle ilgili olarak gitarist Campbell şu detaylara değiniyor,

Last in Line ile tıpkı Dio’da yaptığımız gibi temel parçaları canlı olarak kaydettik” diyor ve şu detaylara değiniyor, “Birlikte çalmanın senkopunun enerjisini gerçek zamanlı olarak yakalamak bizim için önemli, tıpkı canlı bir şovun enerjisi gibi. Bu albüm, her iki dünyanın da en iyisini temsil ediyor: enerjik bir grup performansının ruhu ve bireysel performanslarımızın daha yansıtıcı ve incelikli niteliklerini.”

Baterist Vinny Appice ise “Last in Line’ın tüm müzikal güçleri, süper güçlü yeni bir albüm için burada birleştirildi. Oynat’a basın ve emniyet kemerlerinizi takın!!” ifadesiyle dinleyiciyi, hayli sıkı bir albümün geldiği yönünde harekete geçiriyor.

Fotağraf: Jim Wright

What's your reaction?

tr_TRTurkish