Lady Gaga ve Brian Newman’dan Nefis “Don’t Let Me Be Misunderstood” Yorumu

Lady Gaga ve Brian Newman, Nina Simone’un yorumuyla efsaneleşip birçok isim tarafından seslendirilen “Don’t Let Me Be Misunderstood” için gerçekleştirdikleri keyifli bir yorumda bir araya geldiler.

“Don’t Let Me Be Misunderstood”un ikili tarafından yorumlanan, piyano, trompet ve Gaga’nın vurgularıyla blues sularından caz kıyılarına gezinen bu versiyonu trompetçinin geçtiğimiz hafta yayımlanan “Showboat” isimli yeni albümünde yer alıyor.

Aynı zamanda, Lady Gaga’nın Las Vegas’ta başlayacağı ve merakla beklenen iki ayaklı gösteri projesine az bir süre kala paylaşılan şarkı, yaklaşan gösterilerin rengini de belli eder nitelikte.

Bu mevzubahis projelerden biri, “Lady Gaga Enigma” ismiyle şarkıcının pop hitlerine odaklanırken diğeri ise “Lady Gaga Jazz & Piano” başlığıyla Gaga’nın âdeta gerçek vokal yeteneklerini gözler önüne süreceği Great American Songbook klasiklerine yer verilecek olan performanslardan meydana geliyor.

Gaga’nın uzun süredir arkadaşı olan trompetçi Brian Newman, “Jazz & Piano” projesinde büyük bir rol üstlenecek. Zaten, iş birliklerinin yeni ürünü olan “Don’t Let Me Be Misunderstood” yorumu izleyiciyi ne kadar güçlü bir gösterinin beklediğini de ortaya koyuyor.

“Enigma”, 28 Aralık’ta kapılarını açarken, “Jazz & Piano” ise 20 Ocak’ta dört gösteriyle başlayacak.

 

 

Kapak Fotoğrafı: Kristen Chalmers

tr_TRTurkish