LA Guns’ın Yeni Stüdyo Albümü “Black Diamonds” Nisan Ayında Geliyor

L.A. Guns’ın şarkıcı Phil Lewis ve gitarist Tracii Guns’ın yer aldığı yeni stüdyo albümü “Black Diamonds”ın 14 Nisan’da dinleyiciyle buluşacağı duyuruldu.

Bu, grubun çekirdek temeli olan Lewis ve Guns’ın memnuniyetle karşılanan yeniden bir araya gelmesinden bu yana yayımlanan dördüncü stüdyo albümü olacak.

“Black Diamonds”, bol alkış alan stüdyo albümleri “The Missing Peace”, “The Devil You Know” ve “Checkered Past”ın yanı sıra “Made in Milan” konser albümü ve “Another Xmas In Hell” adlı bir cover EP’yi takip edecek.

“Black Diamonds”ın çıkış tarihi Tracii Guns tarafından 21 Ocak Cumartesi günü yapılan bir sosyal medya paylaşımında duyuruldu. Grubun yeni siyah beyaz bir fotoğrafı eşliğinde “@laguns 2023 yeni albümü 14 Nisan Black Diamonds ve turnesi” notuyla paylaşıldı.

Şarkıcı Phil Lewis geçen ekim ayında, yeni albümün bittiğini duyurmuş ve eklemişti, “Harika şarkılar, harika icra ve kariyerimin en iyi şarkılarından bazıları. Yer yer ağır ve karanlık bazı yerlerde parlak ve havadar. Bence bu şimdiye kadar yaptığımız en iyi şey ama evet biliyorum bunu hepsi için söylüyorum ama bu albümü gerçekten çok seviyorum, tur vagonunda bölümleri kaydederken eğlendim ve ardından NYC’de Mitch [Davis] ile vokal yaparak beş yoğun gün geçirdim. Cidden bu harika ve hepiniz buna bayılacaksınız.

Grubun bir önceki albümü “Checkered Past”, Kasım 2021’de Frontiers Music Srl aracılığıyla dinleyiciyle buluşmuştu.

LA Guns “Black Diamonds” şarkı listesi:

01. You Betray

02. Wrong About You

03. Diamonds

04. Babylon

05. Shame

06. Shattered Glass

07. Gonna Lose

08. Got It Wrong

09. Lowlife

10. Crying

11. Like A Drug

blabbermouth.net

What's your reaction?

tr_TRTurkish