Kraftwerk Remixes Derlemesi Plak ve CD Formatıyla Geliyor

Kraftwerk’in Remixes derlemesi plak ve CD formatlarıyla geliyor ve grubun Kling Klang stüdyolarından en son kaydını içeriyor.

Alman elektronik öncülerinin Remixes derlemesinin 25 Mart’ta Parlophone Records aracılığıyla yayınlanacağı duyuruldu.

Aralık 2020’de dijital yayın hizmetlerinde yayınlanan derleme, aynı zamanda 1980’lerde MTV için kaydedilmiş bir ses kaydı olan ancak grubun 2020’de bu orijinal 30 saniyelik ses klibini alıp tam sekiz dakikalık destansı bir şarkıya dönüştürdüğü, grubun en son Kling Klang stüdyo üretimi “Non Stop”u da kapsıyor.

Kraftwerk ayrıca, 20 Ağustos’ta Londra’daki All Points East’te Chemical Brother ile ortak verecekleri konser ve 24 ayaklı Kuzey Amerika turu da dahil olmak üzere dünya çapında 3 boyutlu multimedya gösterilerini yapmaya hazırlanıyor.

Electro – From Kraftwerk To Techno multimedya sergisi şu anda Kraftwerk’in memleketi Düsseldorf’da izleyicilere ev sahipliği yapıyor ve 22 Mayıs’a kadar devam ediyor. 2019 yılında Londra’daki Tasarım Müzesi’nde sergilenmesinden bu yana, sergi şimdi Ralf Hütter’in bu eşsiz Kraftwerk vizyonunu mükemmel bir şekilde gözler önüne seren fütüristik yeni görüntüler ve grafik tasarımlardan oluşan seçkiye katkıda bulunmasıyla genişletildi.

What's your reaction?

tr_TRTurkish