Konserler Öncesi Overkill “Wings Over Europe” Turnesinden Bir Şarkı Seçkisi

Malumunuz, thrash metalin dev topluluğu Overkill’in uzun zamandır beklemede olduğumuz ve üç güzide şehrimizi turlayacağı günler geldi çattı.

İlk konser olan İstanbul öncesi tansiyon iyice artarken birçok metal tutkununun Overkill’dan başka bir şey dinlemediği söylentileri kulağımıza gelip, yerinde tanıklıklarla gözlemlenmiş bulunuyor.

Topluluğun, “Wings Over Europe” turnesi kapsamında sallayacağı İstanbul, İzmir ve Ankara sahneleri için mevzubahis bilet kapasitelerinin her geçen dakika tükenmesi de konserlerde yaşanacak hararet ve coşku seviyesinin işareti olsa gerek.

Tam da böyle günlerde ihtiyaca hasıl olan, şöyle bir açıp da art arda dinleyebileceğimiz ve Overkill susamışlığını konser saatine dek oyalayabileceğimiz şarkı listeleri oldukça işe yarıyor doğrusu.

Bu noktada, topluluğun Avrupa turnesi setlistlerinin bize verdiği yetkiye dayanarak, grubun son konserlerinde yer verdiği, gerek klasikleşmiş gerekse son dönem albümlerinden zihnimize kazınmış şarkılarından bir liste derleyelim istedik.

Herkese iyi dinlemeler.

tr_TRTurkish